dziennik elektroniczny2

A- A A+

Dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem CREO, Szkolny Wolontariat działający w naszej szkole, zrealizował Projekt „Wolontariat z klasą”. Jego głównym założeniem było praktyczne zapoznawanie dzieci i młodzieży z tematyką wolontariatu i społeczeństwa obywatelskiego oraz zaangażowanie ich w pracę na rzecz potrzebujących.

Poprzez przeprowadzone akcje udało się zintegrować wolontariuszy, zwiększyć ich liczbę, promować działania wolontariatu w środowisku lokalnym, a przede wszystkich pomóc potrzebującym.

Pomimo tego, że czas realizacji projektu dobiegł końca, zarówno nasza współpraca ze Stowarzyszeniem CREO, jak i działania Szkolnego Wolontariatu trwają nadal. Już wkrótce będzie okazja, by przeczytać o naszych kolejnych akcjach

Szkolni Wolontariusze

Początek strony