UWAGA!

zmiana konta Rady Rodziców

W związku z zaprzestaniem prowadzenia rachunków dla rad rodziców przez Bank Pocztowy (z dniem 30.06.2020 r.) został założony

nowy rachunek o numerze 94 1090 2590 0000 0001 4500 1762 w Santander Bank Polska S.A.

Uprzejmie prosimy o dokonywanie wpłat na podany powyżej rachunek bankowy.

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszam na zebranie Rady Rodziców, które odbędzie się 24 lutego 2020 r. o godz. 18.00 (sala 104).

pozdrawiam serdecznie

Helena Kozakiewicz

Składka - Rada Rodziców 2019/2020

Decyzją Rady Rodziców została utrzymana wysokość składki w sugerowanej kwocie 100 zł na rok szkolny (po 50 zł za semestr). Jeżeli w szkole uczy się rodzeństwo, składkę można opłacić za jedno dziecko (ewentualnie podzielić kwotę 100 zł pomiędzy klasy dzieci).

Składki prosimy przekazywać do skarbników klasowych, którzy następnie wpłacają pieniądze do skarbnika Rady (w terminach do 30.11.2019 r. za I semestr i 30.04.2020 r. za II semestr).

W przypadku indywidualnych wpłat bezpośrednio na konto Rady Rodziców, proszę wpisać w tytule wpłaty imię i nazwisko oraz klasę dziecka. Ważne – do przyporządkowania wpłat.

Zgodnie z planem wydatków, który został przyjęty podczas ostatniego zebrania Rady Rodziców, pieniądze z dobrowolnych składek Rodziców pozwolą na realizację ciekawych wydarzeń szkolnych, w których uczestniczą nasze dzieci. Działania Rady Rodziców mają przede wszystkim na celu wszechstronny rozwój dzieci, ich pasji. Chcemy zachęcić uczniów nie tylko do nauki, ale i do podejmowania aktywności w życiu społeczności szkolnej czy pozaszkolnej. Zebrane środki przeznaczamy przede wszystkim na :

• nagrody dla uczniów biorących udział w konkursach,
  • nagrody książkowe na zakończenie roku szkolnego,
  • dofinansowanie dla świetlicy (artykuły papiernicze itp.),
  • pamiątki z okazji pasowania Pierwszoklasistów,
  • birety dla uczniów kończących szkołę,
  • dofinansowanie do wycieczek szkolnych,
  • wsparcie finansowe aktywności podejmowanych przez Samorząd Uczniowski i Wolontariat,
  • dofinansowanie imprez szkolnych (Józefy, kiermasze charytatywne, dzień sportu itd.)

Chcielibyśmy wesprzeć wszystkie wartościowe i wymagające wsparcia inicjatywy. Zachęcamy wszystkich Rodziców do przekazywania nam pomysłów, uwag czy działań, w które moglibyśmy się jeszcze zaangażować. Wspólnie możemy więcej J

Zapraszamy do kontaktu poprzez korespondencję elektroniczną: rada.rodzicow57@wp.pl, za pośrednictwem przedstawicieli z Waszych klas czy bezpośrednio na zebraniach.

W imieniu swoim, jak i pozostałych członków Rady Rodziców, zachęcam Państwa do wpłacania składek na fundusz Rady Rodziców i branie udziału w działalności na rzecz rozwoju dzieci.

Helena Kozakiewicz

ZEBRANIE RADY RODZICÓW