KONKURS! KONKURS! KONKURS!

Serdecznie zapraszam do udziału w konkursie fotograficznym "Żywe dzieła sztuki" skierowanym do uczniów klas 1-3.

Konkurs polega na wyszukaniu obrazu przedstawiającego najlepiej osobę lub kilka osób (można zaangażować rodzeństwo), upodobnieniu się i ucharakteryzowaniu scenografii tak, by odwzorować obraz, a następnie wykonaniu zdjęcia.

Na konkurs przynosimy zdjęcie lub wydruk oryginału i oczywiście swoje "Żywe dzieło" w postaci zdjęcia.

Konkurs trwa do 17 marca. Zachęcam do udziału i życzę miłej zabawy z dziełami sztuki :)

Regulamin konkursu fotograficznego dla klas 1-3

„ ŻYWE DZIEŁA SZTUKI”

• Przedmiotem konkursu są autorskie zdjęcia przedstawiające „ŻYWE DZIEŁA SZTUKI”