dziennik elektroniczny2

A- A A+

8 października 2022r. odbył się Bieg Motyli. Jego celem jest promowanie idei opieki paliatywnej, idei wolontariatu oraz podejmowania aktywnych działań na rzecz innych osób. Jest to okazja, żeby przez sport i dobrą zabawę mówić o Hospicjum Palium i jego potrzebach. Co ważne, całkowity dochód z opłat startowych przeznaczony został właśnie na potrzeby Hospicjum.

Bieg odbywa się wokół Jeziora Maltańskiego. Dystans, który należy pokonać wynosi 5600 metrów. Biorą w nim udział dzieci, dorośli, osoby na wózkach inwalidzkich… Pomóc może każdy, wystarczy tylko chcieć!

Cieszymy się, że już po raz kolejny grupa naszych Wolontariuszy stawiła się na mecie. Mogliśmy także liczyć na wsparcie naszych absolwentek! Już nie możemy doczekać się kolejnego biegu. Z pewnością też nas na nim nie zabraknie!

Wolontariusze

 

 

Początek strony