dziennik elektroniczny2

A- A A+

 

Wolontariusze na spotkaniu z seniorami.

 

5 grudnia 2018, grupa Szkolnych Wolontariuszy wraz z opiekunami panią Anią Maciejewską, Magdaleną Nakoneczną  i Angeliką Krause  odwiedziła mieszkańców Domu Pomocy Społecznej przy ulicy Bukowskiej w Poznaniu. Była to dla nas okazja do wspólnego, radosnego spędzenia czasu. Mogliśmy wczuć się w klimat przedświątecznych przygotowań, zdobiąc wspólnie pierniczki i ubierając choinkę. Nie zabrakło także miejsca na śpiewy, które umiliły wspólne chwile. 

Odwiedzając seniorów, mogliśmy także zobaczyć (i dotknąć) ich nowych przyjaciół- agamę, króliczki i papużki, którzy zamieszkali na Bukowskiej dzięki inicjatywie Stowarzyszenia CREO.

Spotkanie z mieszkańcami Domu Pomocy Społecznej było dla wszystkich miłym przeżyciem. Cieszy nas bardzo, że zostaliśmy zaproszeni na kolejną wizytę. Nie możemy się już doczekać, kiedy znów odwiedzimy naszych zaprzyjaźnionych seniorów.

                                                                                                  Wolontariusze

IMG_0007 (1)
IMG_0010 (3)
IMG_0014
IMG_0030
IMG_0045
IMG_0048
IMG_0049
IMG_0053 (2)
IMG_0062
IMG_0075
IMG_0078 (2)
Zdjecie1
Zdjecie2
Zdjecie3
Zdjecie4
Zdjecie5

 

Początek strony