dziennik elektroniczny2

A- A A+

 

Nie wszyscy mają tyle szczęścia by święta Bożego Narodzenia spędzić z bliskimi przy rodzinnym stole. Dla dzieci, które los zatrzymał w przedświątecznym czasie w szpitalu, nasza szkoła wraz z Drużyną Szpiku przygotowała niespodziankę - Szpikową Paczkę, która trafi do najbardziej potrzebujących dzieci i ich rodzin z oddziału onkologii. W paczkach znajdowały się rzeczy te najbardziej potrzebne: jedzenie, chemia, kosmetyki oraz zabawki, przybory szkolne, słodycze dla dzieci.

Wkrótce też nasi szkolni wolontariusze odwiedzą podopiecznych Drużyny Szpiku i przekażą świąteczną „Szpikową paczkę”.

Bardzo dziękujemy wolontariuszom, rodzicom i wychowawcom klas: 1a, 1b, 2a, 2b, 3a, 3b, 4d, 5b, 5c, 5d, 6a, 6b, 7b, 8b oraz 3a i 3b gimnazjum za przekazane dary. Dzięki Wam osoby chore oraz ich rodziny - na chwilę będą mogli zapomnieć o trudzie codzienności. Pragniemy aby ich domy wypełnił aromat świątecznych potraw i by każdy z nich pod choinką znalazł, to o czym marzą najbardziej, czyli zdrowie.

                                                                              

                                                                           Z całego serca dziękujemy,

                                                                                 Szkolni Wolontariusze.

 

Początek strony