dziennik elektroniczny2

A- A A+

Miło nam poinformować, że Szkolny Wolontariat działający przy Szkole Podstawowej nr 57 im. Józefa Kostrzewskiego otrzymał wyróżnienie w konkursie Poznański Wolontariusz Roku w kategorii wolontariat szkolny.


Celem konkursu, organizowanego już po raz osiemnasty przez Urząd Miasta, jest promowanie idei wolontariatu i uhonorowanie dobroczynnej, społecznej działalności osób, które pracują nieodpłatnie na rzecz mieszkańców Poznania


Jest to dla nas ogromne wyróżnienie!!!


Dziękujemy wszystkim wolontariuszom, nauczycielom i pracownikom szkoły, mieszkańcom Smochowic oraz wielu ludziom dobrej woli za wspieranie naszych inicjatyw. Mamy nadzieję, że idea bezinteresownej pomocy bliźniemu zawsze będzie Wam bliska i razem zdziałamy jeszcze wiele dobrego.

 

 

 

 

 

Początek strony