dziennik elektroniczny2

A- A A+

11 216 zł - tyle zebraliśmy podczas ostatniego weekendu - sobotniego „Wspólnego kolędowania dla Alberta” i niedzielnych zbiórek w kościele Księży Zmartwychwstańców pw. Imienia Maryi. 

https://youtu.be/HoPms61ogqw
Pieniądze, które udało się zebrać są bardzo ważne, ale równie istotne wydaje nam się to, co działo się w tych dniach między nami wszystkimi - mieszkańcami osiedla Krzyżowniki-Smochowice, uczniami i nauczycielami Szkoły Podstawowej nr 57 oraz przybyłymi gośćmi. W niezwykłym świątecznym klimacie, w pięknym otoczeniu stworzyliście cudowną atmosferę pełną śpiewu, radości, wiary i nadziei. 


Dziękujemy Wam: Artyści, Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele, Przyjaciele Szkoły, Wolontariusze, za to, że z takim poświęceniem wsparliście naszą akcję w różnych formach: tworząc anioły, piekąc pyszne ciasta, organizując kiermasz, zbierając pieniądze do puszek, czy też wzbogacając ją występami artystycznymi.


Serdecznie podziękowania składamy Księdzu Proboszczowi Mariuszowi Mazurowi za gościnę i ciepłe przyjęcie oraz wszystkim Księżom z Parafii pw. Imienia Maryi, bez których zorganizowanie tej akcji byłoby niemożliwe.

Za wrażliwość, otwierającą serce dla tych, którzy potrzebują pomocy.
Za bezinteresowną chęć do czynienia dobra.
Za pomoc i życzliwość
DZIĘKUJEMY!

Cała zebrana kwota zostanie przeznaczona na rzecz Fundacji United Way Polska - na leczenie i rehabilitację Alberta.

Początek strony