dziennik elektroniczny2

A- A A+

Tydzień Serdeczności już za nami. Głównym założeniem akcji było propagowanie społecznych i bezinteresownych działań. Uczniowie zostali obdarowani sercami wydrukowanymi w 3D (465 sztuk). Nad stroną techniczną akcji czuwały nasze wspaniałe koordynatorki Projektu Laboratorium Przyszłości - Joanna Bońko i Bożena Szychowska. „Sercowe” upominki trafiły do rąk uczniów dzięki pomocy Ani i Karoliny z Samorządu Szkolnego.

Tydzień Serdeczności wzorowany był na akcji szydełkowej życzliwości, której celem jest przekazanie gestów dobroci i radości. To, co może się wydawać niewielką i nieznaczącą akcją, ma potencjał, by stać się źródłem życzliwości, rozświetlić czyjś dzień, przypomnieć o prostych i nieoczekiwanych momentach radości.

Na zajęciach z etyki uczniowie wraz z nauczycielką p. Marzeną Dziadul snuli rozważania na temat historii przyjaźni Małego Księcia z liskiem. Uczniowie klas 1-3 i 4-7 wykonali proste prace ilustracyjne, wykorzystując motyw serca.

Na korytarzu pojawiła się również gazetka informacyjna na temat Dobrych Uczynków, stworzona przez psycholog szkolną - Magdę Nakoneczną.

Inicjatywa spotkała się z pozytywnym odzewem ze strony naszych uczniów. Uwieńczeniem podjętych działań było stworzenie dwóch gazetek, na które złożyły się emotikony w kształcie lub z elementami serca.

Całość akcji była koordynowana przez panie pedagog - Katarzynę Dobrochowską- Łopuch oraz Marzenę Bernaciak.

fot8
fot6
fot7
fot5
5(3)
3(2)
4(2)
1(1)
2(1)
Początek strony