dziennik elektroniczny2

A- A A+

W środę 9. kwietnia Uczennice z Samorządu Uczniowskiego odwiedziły dwie grupy dzieci 6 letnich, które od nowego roku szkolnego staną się uczniami klas 1. Wizyta zainicjowała Tydzień serdeczności, który od przyszłego tygodnia będzie się odbywał w naszej szkole w ramach obchodów związanych z Dniem Serca. Przedszkolaki otrzymały serduszka z życzeniami wykonane w ramach projektu Laboratorium Przyszłości. Ania i Karolina przygotowały krótką prezentację na temat Dnia serca i opowiedziały o szkole oraz wyjaśniły jak ważne jest wzajemne okazywanie dobra. Dobrym gestem, miłym słowem możemy komuś rozjaśnić dzień wywołać uśmiech na twarzy. Inicjatywa podjęta przez panią Katarzynę Dobrochowską- Łopuch i Marzenę Bernaciak pedagogów, panią Joanne Kołaczyńską i Katarzynę Ilowską z Samorządem Uczniowskim oraz panią Bożenę Szychowską i Joannę Bońko realizatorki projektu Laboratorium Przyszłości miała na celu pokazanie przyszłym pierwszoklasistom, że uczniowie naszej szkoły tworzą pozytywne relacje z drugim człowiekiem.

Kolejne działania, tym razem w naszej szkole odbędą się w najbliższy poniedziałek 22. kwietnia.

IMG_20240410_101128_resized_20240418_103612562
Początek strony