„Człowiek lubi wysiłek. Lubi, żeby mu się udało, chce wiedzieć, czy potrafi, co może, mimo trudności chce wiedzieć, czy potrafi, co może, mimo trudności chce skończyć i zwyciężyć, przekonać siebie i innych, że silny i zręczny. Zresztą siedzenie męczy. Jeżeli w człowieku uzbiera się siła, a nie może jej zużyć, siedzi jakby głodny ruchu, znudzony, jakby zatruty”.

– Janusz Korczak –

rok szkolny 2018/19

(klas VII i VIII Szkoły Podstaowowej i III klas Gimnazjum 66!)

Przewodnicząca:                                                Zastępca:                                      II Zastępca:

Stella Brzozowska                                           Julia Markiewicz                              Wiktor Halke

Opiekun:

Przypominamy, że do pracy w samorządzie można przystąpić w każdej chwili, włączając się w aktywności, które Was interesują, a także można zgłosić nowy pomysł zwracając się do opiekunów lub Rady Samorządu! Zachęcamy!