dziennik elektroniczny2

A- A A+

Rok szkolny 2017/18

1. Kwalifikacja do etapu wojewódzkiego Języka Angielskiego - Gaja Hinca

2, Kwalifikacja do etapu wojewódzkiego Konkursu Historycznego - Igor Małyszczak

3. Kwalifikacja do etapu wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej - Patrycja Wachowiak

4. Udział w KONKURSIE Złota Żaba i Złota Żabka z języka polskiego, awans Patrcyji Kwaśny do II etapu Konkursu.

5. Wyróżnienie w konkursie Poznański Wolontariusz Roku 2017 w kategorii wolontariat szkolny.

6. Kwalifikacja do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego - Anna Mąkowska

7. Finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego - Igor Małyszczak

8. Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Obywatelskiej - Patrycja Wachowiak

9. Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur 2018 - Bartosz Durski (Kategoria Kadet klasy VIISP i II GIM)

Rok szkolny 2016/17

1. Kwalfikacja do etapu wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego - Gaja Hinca
2. Kwalifikacja do etapu wojewódzkiego Konkursu Historycznego - Igor Małyszczak
 

Rok szkolny 2015/16

1. II Edycja Konkursu "Poznań na osi czasu - architektura i rzeźba". Konkurs plastyczno - historyczny pod Patronatem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu - pierwsze miejsce (nagroda publiczności)- Gaja Hinca, Sonia Blońska - Polarczyk, Daria Stachowiak

Rok szkolny 2014/15

1. Finalista Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego - Joachim Mąkowski
2. Finalista Wojewódzkiego Knkursu Fizycznego - Joachim Mąkowski
3. Konkurs Fotograficzny "Śladami Józefa Kostrzewskiego":
Wyróżnienia:
Monika Kaźmierczak (IIIB)
Kinga Woźniak (IIIB)
 

Rok szkolny 2013/2014

1. Laureat Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego - Aleksander Górny
2. Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego - Justyna Witkowska
3. Zofia Tęczyńska - III miejsce w Wojewódzkim Konkursie "Wiem, co jem" zorganizowanym przez Wielkopolski Oddział Okręgowy PCK
4. II miejsce w Małym Finale Konkursu Ojczyzny Polszczyzny - Zuzanna Boratyńska
5. III miejsce w Małym Finale Ojczyzny Polszczyzny - Justyna Witkowska
6. Wyróżnienie w Małym Finale Konkursu Ojczyzny Polszczyzny - Anna Kafarska
7. IV miejsce w Gimniadzie i zdobycie 300pln na zakup sprzętu sportowego.
8. Finaliści Wojewódzkiego Konkursu Jezyka Angielskiego: Aleksander Górny i Justyna Witkowska
9. Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego: Justyna Witkowska
10. Finalista Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego: Aleksander Górny
11. Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego: Justyna Witkowska
12. Kwalifikacje do etapów rejonowych Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych:
język angielski: Anna Kafarska, Justyna Witkowska, Aleksander Górny
język polski: Aleksander Górny, Justyna Witkowska
matematyka: Justyna Witkowska
biologia: Aleksander Górny
fizyka: Justyna Witkowska, Julia Rybak
13.Nagroda Prezydenta Miasta Poznania: Aleksander Górny, Justyna Witkowska, Dawid Tronowski
14. Wyniki Egzaminu Gimnazjalnego 2014r.

Z przyjemnością informujemy o wysokich wynikach egzaminu gimnazjalnego naszych uczniów. Trzecioklasiści napisali wszystkie części testu powyżej średniej punktowej kraju, województwa oraz miasta Poznania.

Ponadto w rankingu poznańskich gimnazjów plasujemy się w czołówce, zaraz po szkołach prywatnych, dwujęzycznych i społecznych.

15. Według wskaźników EWD jesteśmy szkołą sukcesu w zakresie przedmiotów matematyczno-przyrodniczych.

gimnazjum.zozlak.org

 

Rok szkolny 2012/13

1. Wyróżnienie w II  edycji konkursu Ministra Spraw Zagranicznych "Polska dla wszystkich"
2. Zakwalifikowanie się do etapów rejonowych Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych.
Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego: Justyna Witkowska, Anna Kafarska, Aleksander Górny,
Aleksandra Tylińska, Szymon Sporny, Julia Rybak.
Wojewódzki Konkurs Matematyczny: Agnieszka Rusin, Aleksandra Szelejewska.
Wojewódzki Konkurs Fizyczny: Agnieszka Rusin, Barbara Bróździńska.
Wojewódzki Konkurs Chemiczny: Aleksandra Szelejewska.
Wojewódzki Konkurs Języka Francuskiego:Agnieszka Matuszak,Sonia Klimaszyk.
3. Finalistka konkursu "Ojczyzna Polszczyzna" - Anna Kafarska

4. II miejsce Barbara Bróździńska, Karolina Janowicz, Radosław Kwiatkowski i Dariusz Gryczewski za film w konkursie:„Nie boję się – udzielam pomocy".
5. III miejsce Sonia Klimaszykza prezentację w konkursie „Nie boję się – udzielam pomocy”.
6. Konkurs Wiedzy o Prawie - najwyższa punktacja na etapie szkolnym: Natalia Kaźmierska i Justyna Witkowska


Lata poprzednie:

  1. Szkoła jest laureatem konkursu Polska dla Wszystkich zorganizowanego przez Ministra Spraw Zagranicznych
  2. Puc har za najliczniejszy udział w rajdzie rowerowym Jesień Kolarska,
  3. Konkurs Wiedzy o Antyku - zakwalifikowanie się do etapu wojewódzkiego -  Justyna Witkowska
  4. Młodzieżowe Igrzyska Szkól Gimnazjalnych- 3 miejsce w pierwszym etapie turnieju piłki siatkowej dziewcząt.
  5. Udział uczniów w XII Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży.
  6. Zajęcie I miejsca w Konkursie Filmów Anglojęzycznych.
  7. Zakwalifikowanie się do etapu wojewódzkiego ogólnopolskiego konkursu „Losy Bliskich i Losy Dalekich”.
  8. Wyróżnienie w Konkursie Matematycznym Kangur.
  9. Zajęcie II miejsca  w Olimpiadzie PCK Miasta Poznania.
  10. Zajęcie II miejsca w Drużynowych Mistrzostwach Poznania Gimnazjów w Szachach.
  11. Zajęcie  III miejsca w Mistrzostwach Gimnazjów na Ergometrach.
  12. Zajęcie IV miejsca w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.
  13. Zajęcie III miejsca w Międzyosiedlowym Turnieju Piłki Nożnej.
  14. Maria Janas i Karolina Matyba – finalistki Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego
  15. Fryderyk Górski – finalista Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego
  16. Tadeusz Miesiąc  - laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego
  17. Tadeusz Miesiąc i Zuzanna Perz – laureaci Nagrody Prezydenta Miasta Poznania
  18. III miejsce w konkursie Recytacji Prozy Amerykańskiej XIX wieku
  19. II miejsce w wyścigach kolarskich Mini Tour de Pologne
  20. I miejsce w tenisie ziemnym – Mistrzostwa Dzielnicy Jeżyce
  21. I miejsce w rajdzie Wiosna Kolarska
  22. I miejsce w biegach nad Maltą „Biegaj z Chevrlotet Spot”
  23. Mandat parlamentarzysty X i XI Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży
  24. III miejsce w Halowej Piłce Nożnej Szkół Gimnazjalnych Miasta Poznania
  25. I miejsce w turnieju rowerowym o Puchar Rady Osiedla Jeżyce
Początek strony