dziennik elektroniczny2

A- A A+

Wiele tysięcy uczniów w Polsce uczy się języka niemieckiego, ale nie zdają sobie sprawy jak przydatny może być ten język w życiu, zarówno zawodowym, jak i prywatnym. Nasz gość z Krakowa- pan Mateusz Kowalczyk-Merklinger jako ambasador języka niemieckiego pokazał naszym uczniom jakie możliwości pojawiają się przed ludźmi, którzy uczą się tego języka. Pan Mateusz przyjechał do nas z okazji Europejskiego  Dnia Języków Obcych, który świętowany jest corocznie 26 września. Uczniowie klas 7. i 8. wzięli udział w 2-godzinnych warsztatach, prowadzonych we współpracy z Instytutem Goethego, podczas których przedstawione zostało jak ważna jest nauka języka niemieckiego oraz poznali metody i techniki uczenia się. Ta wiedza pomoże naszym uczniom niewątpliwie w przyswajaniu języków obcych. Uczniowie mogli zobaczyć jak nasz mózg przyswaja informacje i uzyskali wskazówki do nauki języków obcych. Uczniowie bardzo dobrze pracowali na warsztatach, wykazali się motywacją i zaangażowaniem. Dziękujemy Panu Mateuszowi za bardzo ciekawe warsztaty i czekamy na efekty pracy naszych uczniów

6(2)
7(2)
4(2)
5(2)
2(2)
3(2)
1(3)
Początek strony