Sukces Pasjonatów Fizyki z SP nr 57 w tym roku

ma trzy twarze

… a te „twarze” to Paweł Łazorczyk, Tomasz Jopek i Antoni Rosa, którzy w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Fizyki organizowanym przez Wielkopolskiego Kuratora Oświaty, uzyskali kolejno tytuły Finalisty, Laureata i Laureata. Celem konkursów jest rozwijanie uzdolnień i zainteresowań uczniów, rozwijanie zdolności stosowania zdobytej wiedzy w praktycznym działaniu, tworzenie pozytywnego i twórczego współzawodnictwa uczniów i ich szkół, promowanie nauczycieli i szkół wspierających uzdolnienia uczniów.

To już kolejny rok, w którym szkolni Miłośnicy Fizyki udowadniają, że fizyka w naszej szkole jest na wysokim poziomie. Jak podkreśla przygotowująca uczniów nauczycielka fizyki:” Osiągnięcie tak wspaniałych wyników jest możliwe tylko dzięki wytężonej pracy, ogromnej determinacji oraz wrodzonym predyspozycjom uczniów.”

JESTEŚCIE DUMĄ NASZEJ SZKOŁY!!!

SERDECZNIE WAM GRATULUJEMY!!!