dziennik elektroniczny2

A- A A+

 

W grudniu odbył się w naszej szkole konkurs poetycki „Magiczny czas”. Zadanie konkursowe polegało na napisaniu wiersza, w którym pojawią się słowa: gwiazda, okruszek, magia i czas. Tematyka utworu miała nawiązywać do zimy lub świąt Bożego Narodzenia.

Jury konkursu było mile zaskoczone zarówno zainteresowaniem, jakim cieszył się konkurs, jak i kreatywnością jego uczestników. Oryginalne metafory, pomysłowe ujęcie tematu oraz zabawne puenty, których używali, były dowodem, że młodzi poeci odczuwali autentyczną radość pisania.

Komisja konkursowa przyznała trzy równorzędne nagrody główne, które otrzymują:

- Łucja Kozakiewicz (klasa 8b),

- Stefania Piątek (klasa 4b),

- Olgierd Ryba (klasa 7c),

oraz dwa wyróżnienia dla

- Zuzanny Majchrzak (klasa 7a),

- Gabrieli Ziętkiewicz (klasa 8d).

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie. Dyplomy oraz nagrody wręczymy wkrótce.

Organizatorzy

 

Początek strony