dziennik elektroniczny2

A- A A+

 

W życiu człowieka są takie chwile, których się nie zapomina. Są tacy ludzie, których nieustannie nosimy w sercu. Raz poznani, bywają niezapomniani. Taką osobą jest Pani Elżbieta Zarębska, która przez wiele lat pełniła w naszej szkole funkcję dyrektora, a wraz z końcem sierpnia pożegnała się z naszą placówką.

W czerwcu odbył się koncert dedykowany Pani Dyrektor, zorganizowany przez nauczycieli oraz uczniów naszej szkoły. Przemówienia, recytacje, piosenki, slajdy, prezentacje i pamiątkowe upominki złożyły się na artystyczne podziękowanie za wieloletnią i pełną oddania pracę na rzecz szkoły. Pani Dyrektor była bardzo wzruszona piękną uroczystością, która przywołała wiele wspomnień i wzbudziła równie wiele emocji. Promyki słońca wpadające przez okna hali oświetlały panią Elżbietę, która siedziała spokojnie na fotelu, wsłuchując się w dobre słowa i melodie, obserwując szczere gesty i uśmiechy wszystkich zebranych. Wspomnienia minionych chwil, bukiety podziękowań i ludzkie uczucia sprawiły, że było to urokliwe i serdeczne spotkanie.

Jeszcze raz dziękujemy Pani Dyrektor za wiele lat pełnej zaangażowania pracy na rzecz szkoły, uczniów i lokalnej społeczności. Życzymy mnóstwa wspaniałych chwil i odwagi w podejmowaniu nowych wyzwań.

Zajrzyjmy do galerii, aby zobaczyć niezwykły klimat czerwcowego pożegnania.

image0
IMG_5833
IMG_5834
IMG_5835_1
IMG_5836_1
IMG_5840
IMG_5842
IMG_5843
IMG_5853
IMG_5854
IMG_5859
IMG_5860
IMG_5861

 

 

Początek strony