Dzień Wrażliwości - Dzień Motyla.

To już kolejny rok, kiedy świętujemy przypadający 21 marca Dzień Wrażliwości. Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wykonali przepiękne motyle - przyfrunęło ich do nas ponad 50! Dzięki pomysłowości autorów, udało się stworzyć w szkole niezwykłą wystawę, ukazującą ideę tego wyjątkowego dnia. Motyl jest symbolem przemiany, zastąpienia słabości pięknem, wrażliwością i siłą. Jest także symbolem Hospicjum Palium, które jest bliskie naszym sercom i które chcemy wspierać szczególnie w tym trudnym czasie.

Świętowanie Dnia Wrażliwości to także wiosenno - motylkowe strojenie klas, do którego zaprosiliśmy w tym roku klasy 1-3. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, bez którego nie byłoby tego pięknego czasu. Wierzymy, że za rok, uda nam się zorganizować obchody Dnia Motyla zakrojone na niespotykaną dotąd skalę!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!

Szkolny Wolontariat