dziennik elektroniczny2

A- A A+

 

 

Drodzy Uczniowie!

Szkolny Wolontariat SP nr 57 zaprasza wszystkich uczniów do świętowania  Dnia Wrażliwości - Dnia Motyla, który przypada 21 marca. Jest to dzień wrażliwości, optymizmu i spełnienia marzeń. Jednocześnie jest to czas, w którym chcemy przekazać innym ideę pomagania cierpiącym i chorym. Pandemia nas nie rozpieszcza, ale my chcemy działać. 

Serdecznie Was zachęcamy do wykonania Motyla.

Technika wykonania prac jest dowolna. Liczymy na Waszą  kreatywność! 

Podpisane prace należy przynosić do szkoły w terminie do 16 marca 2021r. (pozostawić je w dyżurce szkoły). W wyjątkowych sytuacjach można przesłać zdjęcie wykonanego motyla do pani A. Maciejewskiej lub do p. A. Krause.

Uczniowie, którzy wykonają Motyla mogą liczyć na:

- punkty plusowe z zachowania,

- umieszczenie ich prac na wystawie w holu szkoły,

- zaprezentowanie motyli na fanpage Szkolnego Wolontariatu na Facebooku oraz na stronie szkoły.

                                                                                 

Początek strony