Podsumowanie konkursu

Walentynkowe LOVE”

Z całego serca dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie „Walentynkowe LOVE”. Dzięki Wam, hol naszej szkoły zapełnił się pięknymi pracami. Nie zabrakło wśród nich laurek, obrazków i maskotek. Specjalnie na potrzeby konkursu powstał nawet tort i pizza w kształcie serca!

Wasza pomysłowość i zaangażowanie są na najwyższym poziomie!

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu oraz galerią nadesłanych prac.

Wyniki konkursu Walentynkowe Love:

I miejsce - Zuzanna Jałowska (klasa 4a),

Karolina Li (klasa 2a),

Karolina Stachowiak (klasa 8a)

II miejsce – Zofia Malinowska (klasa 1a),

Zuzanna Adamek (klasa 6d),

Zuzanna Radzikowska (klasa 3a)

III miejsce – Antoni Gąsiorek (klasa 8b),

Zofia Penc (klasa 2a),

Martyna Hansz (klasa 6b)

Wyróżnienia: Paweł Filipowski (klasa 6c), Stefania Piątek (klasa 3b ), Laura Hołtyn (klasa 2b), Natalia Wieser (klasa 2c), Jan Przewoźny (klasa 2a).

Nagrody zostaną wręczone w szkole dla uczniów 1-3 oraz dla uczniów klas starszych po powrocie do nauki stacjonarnej. Wszyscy uczestnicy mogą liczyć na punkty plusowe z zachowania.

Serdecznie dziękujemy wszystkim biorącym udział w konkursie, gratulujemy nagrodzonym.