dziennik elektroniczny2

A- A A+

 

 

Miłość, sympatia, przyjaźń… to one sprawiają, że nasze życie staje się radośniejsze, a uśmiech nie schodzi nam z twarzy. Pielęgnujemy te uczucia i dbamy o nie, ponieważ dają nam szczęście.

Zastanawialiście się, jak wyrazić to, co czujemy do bliskiej nam osoby? Sposobów jest wiele, a najlepszym jest wykonanie „czegoś od serca”… Może to być walentynkowa kartka lub plakat, uszyta maskotka, figurka z gliny lub masy solnej, napisane opowiadanie lub wiersz… Jednym słowem wszystko co tylko przyjdzie Wam do głowy! Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia, a jak dobrze wiecie, nie zna ona granic.  

Zatem do dzieła! Liczymy na Waszą kreatywność i zapraszamy do pierwszego w historii naszej szkoły Konkursu „Walentynkowe Love”.

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu dowolną techniką pracy pt. „Walentynkowe Love” i przyniesienie jej do szkoły (praca powinna być podpisana: imię i nazwisko, klasa) lub przesłanie jej zdjęcia/ skanu za pośrednictwem mobidziennika do p. Anny Maciejewskiej lub p. Angeliki Krause. Na Wasze prace czekamy do 11 lutego 2021.

Najciekawsze prace zostaną nagrodzone! Liczy się pomysł, kreatywność i estetyka wykonania.

 

 

Początek strony