Konkurs „Wolontariat zmienia świat na lepsze”/ „Wolontariat - najlepszy wybór.”

Szkolny Wolontariat Szkoły Podstawowej nr 57 zaprasza wszystkich Uczniów do wspólnego świętowania Międzynarodowego Dnia Wolontariusza. Przypada on 5 grudnia i jest okazją do pokazania światu, jak ważną rolę w codziennym życiu odgrywają osoby zaangażowane w bezinteresowną pracę na rzecz innych.

Jest to doskonała okazja, by promować wolontariat i zachęcić do współdziałania tych, którzy na razie stoją z boku…

Dlatego zapraszamy Was do uczczenia tego wyjątkowego dnia poprzez udział w konkursie

Wolontariat zmienia świat na lepsze” / „Wolontariat - najlepszy wybór”.

Do 3 grudnia 2020 czekamy na Wasze pracepromujące wolontariat i pomaganie.

Możecie wykonać je w formie plakatu, ulotki lub krótkiego filmiku.

Skany lub zdjęcia prac konkursowych prosimy przesyłać przez mobidziennik do pań: Anny Maciejewskiej, Angeliki Krause lub Diany Biegańskiej.

Wszystkie prace konkursowe zostaną zaprezentowane na szkolnej stronie internetowej oraz na fanpage Szkolnego Wolontariatu.

Na autorów najciekawszych prac czekają atrakcyjne nagrody!

Zapraszamy Was do udziału w konkursie i wspólnego świętowania Międzynarodowego Dnia Wolontariusza

Wolontariusze Szkoły Podstawowej nr 57