Niedawno zakończył się konkurs fotograficzny „Moje zwierzę” organizowany przez Wolontariat Szkolny i Samorząd Uczniowski.

Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu zdjęcia zwierzaka - swojego lub też należącego do najbliższej rodziny - oraz opisaniu w kilku słowach samego pupila i / lub okoliczności, w jakich wykonano fotografię.

Po liczbie nadesłanych prac poznajemy, że konkurs bardzo spodobał się Uczniom naszej szkoły. Cieszy nas, że chcieliście pokazać swoje zwierzaki i ich historie - czasem zabawne, a czasem bardzo wzruszające. Na wszystkich zdjęciach widać szczęśliwe, swobodne i zadbane zwierzęta. Jest to dowód Waszej ogromnej miłości, jaką je darzycie i jednocześnie potwierdzenie tego, że jesteście ich świetnymi opiekunami i towarzyszami. Z przyjemnością ogląda się takie zdjęcia :)

Z równie wielką przyjemnością przyznajemy nagrody w tym konkursie!

W kategorii klas 1-3:

miejsce I - Mikołaj Wieczorek (klasa 2b),

miejsce II - Stanisław Mańczak (klasa 1b),

miejsce III - Laura Banacka (klasa 3b),

wyróżnienia: Zofia Malinowska (klasa 1a), Aleksandra Krukowska (klasa 2c), Zuzanna Radzikowska (klasa 3a).

W kategorii klas 4-8:

miejsce I - Dominika Przybylska (klasa 7d),

miejsce II - Michał Piechnicki (klasa 6a),

miejsce III - Jakub Łuczak (klasa 8a),

wyróżnienia: Wojciech Horodyski (klasa 6a), Wojciech Kaczmarek-Nowak (klasa 6a), Olgierd Ryba (klasa 6c).

Nagrody oraz dyplomy zostaną wręczone po powrocie do nauki stacjonarnej. Wszyscy uczestnicy konkursu mogą liczyć na punkty plusowe z zachowania :)

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim biorącym udział w konkursie, gratulują nagrodzonym i zapraszają do udziału w następnych edycjach zmagań fotograficznych.

W linku prezentujemy galerię zdjęć konkursowych – zapraszamy do oglądania uroczych, a czasem zaskakujących zwierzaków, którymi opiekujecie się w swoich domach.

GALERIA (KLIK)

Wolontariat Szkolny i Samorząd Uczniowski