dziennik elektroniczny2

A- A A+

W roku szkolnym 2019/2020 uczniowie klasy 8b - Paweł Matuszewski, Igor Rupieta oraz Zuzanna Rysz, pod opieką p. Weroniki Zmudzińskiej, wzięli udział w konkursie historycznym Patria Nostra. Celem konkursu jest propagowanie wiedzy o historii Polski, krzewienie patriotyzmu, etyki chrześcijańskiej, budowa poczucia wspólnoty wśród młodych Polaków. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu krótkiego filmu lub animacji dotyczącej ważnego wydarzenia z historii Polski. Gala finałowa konkursu odbędzie się w Poznaniu dnia 30 listopada 2020 r. Nagrodą główną w Konkursie Wielkopolskim dla 4 pierwszych drużyn są nagrody finansowe. Jesteśmy jedną z 71 szkół z Wielkopolski i jedyną szkołą podstawową z Poznania biorącą udział w konkursie.

Pracę naszych absolwentów można obejrzeć klikając w link poniżej:

www.youtube.com/watch?v=-L6HZffihlA&feature=youtu.be

Informacje na temat konkursu:

konkurs-patrianostra.pl/edycja-v-wielkopolska-2019#start

Naszym absolwentom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! "

Początek strony