dziennik elektroniczny2

A- A A+

Zapisy do świetlicy szkolnej na rok 2020/2021 odbywają się do dnia 1września  2020 r. włącznie.

Z uwagi na panującą sytuację epidemiologiczną do świetlicy mogą uczęszczać tylko uczniowie z klas 1-3, których rodzice, ze względu na wykonywaną pracę zawodową, nie mają możliwości sprawowania opieki nad dzieckiem przed lekcjami lub/i po lekcjach.

Prosimy rodziców o zapoznanie się z Regulaminem świetlicy i wypełnienie Karty zgłoszenia dziecka oraz Upoważnienia do odbioru dziecka ze szkoły/świetlicy szkolnej.

Wypełnioną i podpisaną przez obojga rodziców Kartę zgłoszenia dziecka do świetlicy oraz Upoważnienie  do odbioru dziecka ze szkoły/świetlicy  należy przesłać skanem na adres szkoły Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. albo wrzucić do skrzynki podawczej znajdującej się w wejściu głównym szkoły.

Druki dokumentów  są do pobrania na stronie szkoły oraz w wersji papierowej w wejściu głównym szkoły.

 

Regulamin świeticy szkolnej (link, PDF)

Karta zgłoszenia dziecka do świetlicy (link, PDF)

Upoważnienie do odbioru dziecka ze Szkoły/świetlicy szkolnej (link, PDF) 

Początek strony