dziennik elektroniczny2

A- A A+

 

Drodzy Uczniowie i Rodzice,

kończy się kolejny rok szkolny, okres wytężonej pracy, która przyniosła Wam wiele sukcesów w różnych dziedzinach.

Był to rok szczególny. Z jednej strony, dlatego że kończą go bardzo zdolni uczniowie i wartościowi młodzi ludzie, ale z drugiej, dlatego że ten rok nas zaskoczył i doświadczył. 

Wszyscy odczuliśmy, jak bardzo wymagający był to czas. Cieszy mnie, że zdaliście egzamin z samodzielności, wytrwałości i dojrzałości. Potraktowaliście to doświadczenie jako możliwość zdobycia nowych umiejętności, poznania swojego potencjału i wykazania się kreatywnością. Jak napisał Michael Acton Smith - „Spokojne morze nie stworzy dobrego żeglarza”. Kończąc ten rok szkolny, wiem, że mam na pokładzie samych świetnych żeglarzy - moich uczniów! 

Dziękuję Wam za całoroczną pracę, za wysiłek i podejmowanie ambitnych wyzwań. Gratuluję wszystkich sukcesów!

Szczególne podziękowania kieruję w tym roku do Rodziców. Zawsze wysoko cenię współpracę z Państwem i Państwa wkład w życie szkoły oraz edukację swoich dzieci. W tym wyjątkowym czasie tym bardziej dziękuję za otwartość, zrozumienie i zaangażowanie. 

Życzę wszystkim zdrowych, radosnych i bezpiecznych wakacji, dobrego wypoczynku dającego siły do pracy w przyszłym roku szkolnym oraz wszelkiej pomyślności.

 

Elżbieta Zarębska
Dyrektor Szkoły 

Początek strony