dziennik elektroniczny2

A- A A+
Amelia-Fahrner
Dominika-Przybylska
Zuzanna-Marcinkowska
Zuzanna-Rysz

 

Uczennice naszej szkoły odniosły sukces  w IX EDYCJI KONKURSU DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH "POZNAŃ NA OSI CZASU - PARKI I OGRODY", konkurs pod Patronatem Wojewody Wielkopolskiego, Wielkopolskiego Kuratora Oświaty, Gazety "Twój Tydzień Wielkopolski".

Adresatem konkursu byli uczniowie klas VI - VIII. Z naszej szkoły udział wzięły cztery uczennice z klasy szóstej i ósmej. Wykonały prace malarskie opatrzone komentarzem literackim, związane  z tematem parku Poznańskiej Cytadeli.

Efekt ich twórczości został uwieńczony sukcesem!

I miejsce! zdobyła Dominika Przybylska,

wyróżnienia: Amelia Fahrner, Zuzanna Marcinkowska,

oraz I nagrodę publiczności - Dominika Przybylska, 

III nagrodę publiczności - Zuzanna Marcinkowska.

Gratulacje!                                                

Początek strony