Dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem CREO, nasi Wolontariusze mieli możliwość uczestniczenia w wyjątkowych warsztatach.
Staliśmy się częścią Projektu "WOLONTARIAT ŁĄCZY POKOLENIA", którego celem jest uświadomienie młodzieży, z jakimi problemami i przeszkodami borykają się na co dzień osoby starsze. Chodzenie w "kombinezonie starości", patrzenie na świat przez specjalne okulary symulujące np. wzrok osoby z zaćmą były dla nas lekcją pokazującą jak wiele szacunku i zrozumienia potrzebują seniorzy- zwłaszcza Ci, których mamy na co dzień blisko siebie...
Składamy SERDECZNE PODZIĘKOWANIA trenerom ze Stowarzyszenia CREO za poświęcony czas i przekazaną wiedzę. Dzięki Wam wiemy, że osoby starsze potrzebują naszego szacunku, wsparcia i zrozumienia.

Wolontariusze wraz z Opiekunami