dziennik elektroniczny2

A- A A+

 

Serdecznie zapraszamy na KONCERT CHARYTATYWNY DLA BOLKA, ucznia naszej szkoły.Bolek jest radosnym, ciekawym świata i chętnym do nauki chłopcem. Niestety przyszło Mu zmierzyć się z trudnym przeciwnikiem, jakim jest Dystrofia Duchenne’a. Jest to choroba genetyczna, powodująca postępujący i nieodwracalny zanik mięśni. Uniemożliwia ona normalne funkcjonowanie. Najlepszym sposobem na walkę z dystrofią jest intensywna rehabilitacja - dzięki niej objawy choroby mogą zostać złagodzone.

Chcąc wesprzeć naszego ucznia i Jego rodziców, a także pokazać Im, że mogą na nas liczyć, postanowiliśmy zorganizować niezwykłe wydarzenie- Koncert dla Bolka. Wystąpią na nim uczniowie i absolwenci naszej szkoły, nauczyciele oraz zaproszeni goście. Zaśpiewają dla nas m.in. Katarzyna Hybiak i Urszula Laudańska - niezwykle utalentowane wokalistki, znane wszystkim z występów w Voice of Poland. Na scenie gościć będziemy także dzieci z zaprzyjaźnionego przedszkola, dla których występ na dużej scenie jest dużym przeżyciem.

 Na wszystkich czekać będzie moc atrakcji - loteria fantowa, kawiarenka z pysznym domowym ciastem, kiermasz książek, a także występy wyjątkowej fretki, która zdobyła więcej dyplomów i nagród, niż niejeden z nas! 

Biletem wstępu na koncert są cegiełki, które można nabywać w świetlicy szkolnej, a w dniu koncertu w holu szkoły.Całkowity dochód z koncertu zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Bolka.

 

 

W czasie zebrań, w najbliższy czwartek (09.05.2019) bilety można będzie nabyć u wychowawców klas oraz u wolontariuszy, którzy będą czekać na Państwa przy wejściu do szkoły.

Zapraszamy serdecznie 30 maja 2019 r. 

od godz. 17.15 - kawiarenka, loteria fantowa, występy fretki,

godzina 18.00 - koncert charytatywny.

 

Połączmy nasze siły, umiejętności i dobre serca! 

Razem możemy zmienić świat Bolka na lepsze!

 

Początek strony