Za nami 27 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i jak zawsze mnóstwo zebranych środków na rzecz najmłodszych pacjentów. Po raz kolejny dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem Creo, 30 wolontariuszy z naszej szkoły wraz ze swoimi rodzicami, młodszym rodzeństwem oraz opiekunami ze szkoły uczestniczyło w zbiórce. Tym razem udało nam się zebrać 13 950,37 zł. (to nasz szkolny rekord).

Serdecznie dziękujemy wszystkim wolontariuszom za świetną pracę. Każdy z Was dołożył swoją cegiełkę do tego wspólnego sukcesu.

Dziękujemy.

Zdjecie1