KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

Tegoroczne mikołajki były niezwykłe nie tylko z powodu Świętego Mikołaja, który odwiedził wszystkie grzeczne dzieci zostawiając im prezenty. W tym roku, dokładnie 6 grudnia, odbył się w szkole Kiermasz Świąteczny. W naszym holu pojawiły się stoiska z przepięknymi, ręcznie wykonanymi ozdobami. Kiermaszowe stoły aż uginały się od różnego rodzaju choinek, stroików, świeczników, szopek, bombek, ręcznie wykonanych mydełek, kartek świątecznych czy sianka na stół wigilijny. Nie zabrakło także kawiarenki, która kusiła aromatycznymi zapachami domowych ciast i pyszną kawą.

Za wsparcie kiermaszu dziękujemy wszystkim uczniom, ich rodzicom oraz nauczycielom. Dziękujemy wszystkim, którzy wykonali prace na kiermasz, upiekli przepyszne ciasta oraz tym, którzy je zakupili.

Dzięki Waszym dobrym sercom, wszystkie zebrane pieniądze zostaną przekazane na rehabilitację naszych szkolnych kolegów - Alberta i Bolka.

Serdecznie dziękujemy!

Szkolny Wolontariat