dziennik elektroniczny2

A- A A+

Z okazji pierwszego Dnia Wiosny 21.03.2018r. odbył się Koncert Talentów dla uczniów klas 4-7 SP. Dzień ten to nie tylko pierwszy dzień wiosny ale także Dzień Wrażliwości zwany Dniem Motyla. Jest to święto ludzi młodych, którzy chętnie włączają się w akcje, bezinteresownie pomagają, zarażają innych swą wrażliwością i otwartością serca.

Do konkursu zgłoszono aż trzynaście występów. Przeważał śpiew, jednakże nie zabrakło tańca, gry na gitarze oraz gry na nowoczesnym sprzęcie. Uczestnicy występowali w losowej kolejności, dlatego też z wielką niecierpliwością czekali na swój występ. Każdy z uczestników otrzymał słodkości, a zwycięzcy otrzymali bon do Empiku.

I miejsce zdobył Igor Rupieta klasa 6b za grę na urządzeniu launchpad

II miejsce zdobyła Zuzanna Skorupa klasa 5a za grę na gitarze i śpiew

III miejsce zdobyła Malwina Milczyńska klasa 6a za śpiew

Jurorami byli wszyscy uczniowie uczestniczący w Koncercie Talentów.

 

 

Początek strony