dziennik elektroniczny2

A- A A+

Wolontariusze z klas gimnazjalnych i Szkoły Podstawowej nr 57 im. Józefa Kostrzewskiego od początku roku szkolnego 2017/2018 angażują się w pomoc na rzecz szkolnego kolegi Alberta Kasztelana (więcej na Pomagamy Albertowi). Do wsparcia akcji włączyli się również seniorzy z jeżyckiego Klubu Seniora „Niezapominajka” oraz zaprzyjaźnione z naszą szkołą Stowarzyszenie Creo.


Przed świętami Bożego Narodzenia, w trakcie dwóch spotkań w siedzibie Klubu młodsi i starsi wolontariusze stworzyli piękne bożonarodzeniowe kartki oraz ozdoby świąteczne, wspólnie dekorowali również pachnące pierniki. Jednogłośną decyzją wszystkich wolontariuszy całe rękodzieło zostało przekazane na kiermasz szkolny, z którego dochód został przeznaczony na wsparcie leczenia Alberta.

Wszystkim wolontariuszom serdecznie dziękujemy!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Początek strony